ПРО ІМПЕРСЬКЕ БАГОВИННЯ Й НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ | Друк |  e-mail

   Нещодавно на телеканалі Ньюсван ведучий Співак у своїй перекличці з одеським прихильником Катерини II висловив надію, що одесити захистять її пам’ятник у своєму місті «від В’ятровича». Знову прозвучали слова про заслуги імператриці в заснування Одеси, хоч ми добре знаємо:  насправді її заслуги для юдеїв полягали в тому, що вона дозволила їм селитися в імперії та задовольнила їхнє клопотання офіційно називатися «євреями», а не «жидами».
    Тодішній мер Гурвіц вирішив монументально вшанувати царицю, потоптавшись по історичній пам’яті і честі всіх українців. Желеподібний президент Ющенко не зміг підтримати клопотання української інтелігенції, аби перешкодити цьому задуму, здатному надовго погіршити міжетнічні стосунки в країні. Мені вже дехто казав, мовляв, нехай стоїть, нехай нагадує всім поколінням українців, яких вони мають «друзів» на своїй землі. Інші теж твердили подібне: «Ми перебуваємо у віковічній гібридній війні з жидами, бо в нас різні національні  інтереси».
    Але я не хочу цієї гібридної війни, національні інтереси треба звести до розумних, прийнятих у цивілізованих країнах, меж. Моя мета: посилаючись на кращих представників з обох етносів, переконати всіх жити в мирі і рішуче визволятися з імперського баговиння. На мою думку, після того, як КПУ цілком дискредитувала себе, прислуговучи олігархату, і тепер заборонена в Україні, нам лишилося ще провести деімперіалізацію. Це завдання особливо актуальне тому, що Путін взявся агресивно творити нову імперію за рахунок наших територій.
    Отож українським юдеям треба вже перестати мріяти про якомога більший простір для своїх операцій, сповідуючи принцип "Гендель понад усе", і не сподіватися, що Україну пощастить надовго втримати у принизливому, скаліченому стані. Це вельми небезпечна для всіх наших громадян стратегія. А щодо названого телеканалу скажу одне: дуже прикро, що до агітації Мураєва за позаблокову і нейтральну Україну додається ще агітація за збереження пам’ятника вкрай аморальній особі, жорстокій гнобительці нашого народу Катерині II.

     Олекса Палійчук.