ДЕЩО ПРО ЗАСОБИ ВПЛИВУ | Друк |  e-mail

    Багато нині розмов точиться довкола одіозних висловлювань Надії Савченко. Через те частина наших громадян разюче змінила своє ставлення до неї. Раніше звеличувану героїню почали називати зрадником, агентом Кремля, продуктом Медведчука і т. п. Тим часом доречно було б узяти до уваги й іншу версію. А може, Надія Савченко іноді не зовсім усвідомлює, що каже, тобто спрацьовує незалежний від неї фактор. Що коли під виглядом відомого нам "ремонту" в її камері вбудували обладнання для гіпнотичного впливу уві сні? Може, це 25 кадр чи інші технології навіювання, адже нерідко чуємо від неї явно алогічні твердження. Казати, що З-я світова війна буде, якщо Захід надасть Україні летальну зброю - це абсурд, людина в її становищі сказала б цілком протилежне: "... якщо Росія і далі надаватиме зброю сепаратистам".
    Або наполягати, щоб не затягували вибори на окупованій території Донбасу… Можливо, ці переконання, наче цв’яхи, методично вбивали бранці в голову мимо її волі та свідомості, і вона тепер вважає їх своїми?.. Ба навіть не здогадується про вчинений супроти неї великий злочин.
    Може, я помиляюся, та компетентним органам не завадить вивчити це питання,  і за потреби… якщо є засоби такого впливу на людину, то мають бути і засоби його нейтралізації.

     Олекса Палійчук.