ПІДОЗРІЛА МІСІЯ | Друк |  e-mail

     В Інтернеті сьогодні доволі інтенсивно поширюється з різних боків відео інтерв’ю з Ігорем Беркутом, що виступив у шести ізраїльських університетах з агітаційною пропозицією створити на території п’яти українських областей новий, так званий Небесний, Ізраїль. https://www.youtube.com/watch?v=Ij_jkRwS1Uo І, за словами місіонера, перший корабель зі 183 ізраїльтянами-переселенцями вже прибув з Хайфи до Одеси в січні 2017 року.
     Всупереч усім спокусам місіонера, я все-таки хочу застерегти юдейську освічену молодь від швидкоплинних рішень. Не таємниця: наше українське суспільство - це море, де ще не сформувався національний політичний клімат, отже, попереду можна чекати загрозливих штормів та інших небезпек. Тимчасові успіхи юдейської меншини в Україні не варто брати за вже доконаний факт.
     Викликає запитання й наполегливість неюдея І.Беркута. То чи не може він, сам того не усвідомлюючи, виступати в ролі сумнозвісного попа Гапона?.. Надто вже провокативна ідея: вирізати з правового поля України Запорізьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Херсонську та Одеську області. І все керівництво Небесного Ізраїлю винятково складається з юдеїв!
     А нещодавно я почув контраргумент, який додав мені сумнівів: ініціатива названого місіонера – це заготовка ФСБ, покликана створити в очах українців образ альтернативного Росії ворога. А то вже справді дуже серйозна причина для прискіпливого аналізу. Будьмо обережні!

     Олекса Палійчук.