ГРІХИ І ПОКАРАННЯ: ПРИКЛАД З ІСТОРІЇ | Друк |  e-mail

   Про велелюбну царицю Катерину II, яка організувала убивство свого чоловіка і щедро винагородила його убивць, охоче згадують історики та письменники, а народна творчість навіть приписала їй статеві зносини з жеребцем. Одначе мало хто знає, що в стародавньому Римі реально застосовували покарання для жінок, пов’язане із представником сімейства Конячих ослом.
   Римський філософ-письменник Луцій Апулей, що творив за часів Антоніна Пія та Марка Аврелія, докладно описав, як скарали жінку, що отруїла п’ять чоловік з метою заволодіння їхнім майном: «На арені було поставлено ліжко, оздоблене черепаховими гребнями, з матрацом із пір’я, вкрите китайським покривалом. Жінку розтягли на ліжку і прив’язали до нього. Видресирований осел став коліньми на ліжко і спарувався з осудженою. Коли він скінчив, його вивели з арени, а замість нього випустили хижаків, які довершили знущання над жінкою, розірвавши її на частини». Саме дресирувальник Карпофор знайшов секрет, як навчити тварин гвалтувати жінок.
   http://www.all-crime.ru/kazni/en-kazney/kazni-en-04-drevnya-rim.htm

   Історія переконує: людство еволюціонує в гуманістичному векторі, у напрямі Совісті. Всі режими, всі ідеології, що протистоять цьому напряму, приречені на загибель. Не сумніваюся, якщо людство схибить з цього шляху, воно теж цілком зникне.

   Олекса Палійчук.