ПРО ІМПЕРСЬКЕ БАГОВИННЯ Й НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ | Друк |  e-mail

    Нещодавно на телеканалі Ньюсван ведучий Співак у своїй перекличці з одеським прихильником Катерини II висловив надію, що одесити захистять її пам’ятник у своєму місті «від В’ятровича». Знову прозвучали слова про заслуги імператриці в заснування Одеси, хоч ми добре знаємо:  насправді її заслуги для юдеїв полягали в тому, що вона дозволила їм селитися в імперії та задовольнила їхнє клопотання офіційно називатися «євреями», а не «жидами».
    Тодішній мер Гурвіц вирішив монументально вшанувати царицю, потоптавшись по історичній пам’яті і честі всіх українців. Желеподібний президент Ющенко не зміг підтримати клопотання української інтелігенції, аби перешкодити цьому задуму, здатному надовго погіршити міжетнічні стосунки в країні. Мені вже дехто казав, мовляв, нехай стоїть, нехай нагадує всім поколінням українців, яких вони мають «друзів» на своїй землі. Інші теж твердили подібне: «Ми перебуваємо у віковічній гібридній війні з жидами, бо в нас різні національні  інтереси».
    Але я не хочу цієї гібридної війни, національні інтереси треба звести до розумних, прийнятих у цивілізованих країнах, меж. Моя мета: посилаючись на кращих представників з обох етносів, переконати всіх жити в мирі і рішуче визволятися з імперського баговиння. На мою думку, після того, як КПУ цілком дискредитувала себе, прислуговучи олігархату, і тепер заборонена в Україні, нам лишилося ще провести деімперіалізацію. Це завдання особливо актуальне тому, що Путін взявся агресивно творити нову імперію за рахунок наших територій. На цю тему читайте мою статтю з цього списку: "Єврейство: Прорив назустріч українцям". http://paliychuk.in.ua/index.php/statti/115-2011-11-09-09-19-29
     Отож українським юдеям треба вже перестати мріяти про якомога більший простір для своїх операцій, сповідуючи принцип "Гендель понад усе!", і не сподіватися, що Україну пощастить надовго втримати у принизливому, скаліченому стані. Це вельми небезпечна для всіх наших громадян стратегія. А щодо названого телеканалу скажу одне: дуже прикро, що до агітації Мураєва за позаблокову і нейтральну Україну додається ще агітація за збереження пам’ятника вкрай аморальній особі, жорстокій гнобительці нашого народу Катерині II.

      Олекса Палійчук.