ЧЕРГОВИЙ АНТИУКРАЇНСЬКИЙ СПЕКТАКЛЬ | Друк |  e-mail

     21.02.2018 р. ведучі «шарашки» влаштували на Ньюзвані чергову виставу на користь нашим ворогам. Під лицемірним гаслом нібито обговорення теми, хто винен у вбивстві Небесної сотні, взялися поширювати засобами телебачення підозру, що розстрілювала людей сама опозиція. З цією метою вони навмисне надали свободу колишнім прибічникам Януковича без упину нападати на учасників Майдану гідності та захищати свого колишнього шефа. Атож ви могли там почути одіозного пана Добкіна і велику шанувальницю свого патрона пані Герман, і навіть, як висловився пан Ігор Мосійчук, «адвоката диявола».
     Закрикували достойних людей, не зважали на аргументи обізнаного зі справою професіонала Валентина Наливайченка, але нічого не могли протиставити логіці, людяності і самопожертві Ольги Богомолець.
     Таке урівнювання учасників з обох сторін, залучення якогось закордонного «знавця», який складав свою думку переважно з інтернетних повідомлень, виразно показувало тенденційність у підході ведучих до названої теми і їхню справжню мету. На цьому скандальному тлі штучне використання деяких трагічних картин уже виглядало як фарс і святотатство. Таким чином глядач отримав черговий антиукраїнський спектакль і не більше, бо ж відомо: винуватців визначають у слідчих діях та судах, а не за принципом «хто кого перекричить».

    Олекса Палійчук.