СКАЖИ, ХТО ТВІЙ ДРУГ, І Я СКАЖУ, ХТО ТИ | Друк |  e-mail

     Відомо, юдеї завжди підтримують і хвалять  с в о ї х, а - за Талмудом - навіть мають моральне право лжесвідчити на їхню користь у суді. Що ж, я не дивуюся: треба було якось виживати у не завжди сприятливих умовах. Але часи змінилися, тепер інші моральні вартості сповідує людство, і юдеям нема потреби дуже відрізнятися в цій площині від оточення, тобто такі поняття, як совість і честь, будь-яке розвинене суспільство сприймає цілком однозначно. Тим часом пан Гордон думає і чинить зовсім інакше. Свої близькі стосунки з активним недругом України під час війни Кобзоном він виправдовує словом «друг». Наче забув зрозумілу всім народну мудрість: «Скажи, хто твій друг, і – я скажу, хто ти».
    Або взяти вихваляння Гордоном Жириновського, про якого сам каже, що той – продукт КГБ–ФСБ. Та тут визначення одне: «У найнижчій точці падіння ось це жалюгідне створіння»! Водночас, вважаю, Гордон погрішив супроти Талмуду, зрадивши С.Шустера, який мав чітку лінію поведінки щодо агресивної Росії. Спільні проєкти з Ньюзваном, який втілює ідеї Путіна, цьому приклад. Наразі саме названий телеканал об’єднує виконавця тих ідей Мураєва з декотрими нетямущими юдеями супроти національних інтересів України. І, на жаль, саме Петро Порошенко доклав зусиль, щоб така заміна відбулася: Шустера на Мураєва.
    Пан Гордон іноді висловлюється доволі толерантно та об‘єктивно щодо України, її агресора, внутрішніх ворогів, щодо М.Саакашвілі та навіть каже, що в країні всі мають знати українську мову. Але тільки висловлюється, бо ж видає свою газету російською мовою і не визнає наших борців за національне визволення. Він іще прикметний нам своєю схильністю до легковажних політичних авантюр. Ото блефонув, викликавши Ірину Фаріон до морального бар’єра, а сам не прийшов. Напевне, сподівався, що не прийде опонентка. А вона прийшла!.. Явний конфуз. І не йому вередувати, бо ж викликав саме він, тим більше, вона жінка.
    Не вгомонився: тепер викликає на диспут Олега Тягнибока з тої ж партії. Але Тягнибок його зігнорував: не заслужив такої честі. Гордон викидає інформацію про відмову щодо Радецького… і – дарма: це не вдарить по Тягнибоку, бо, як і Тенюх, Радецький воювати не почав би, оскільки такого рішення не хотів прийняти в.о. Верховного головнокомандувача Турчинов. Так само жоден генерал не рушить у наступ проти волі Верховного сьогодні. І вже зовсім «скапустився» Гордон, попросивши Президента України захистити його від Тягнибока у Львові під час проведення якогось там заходу. Та коли ти вже йдеш на малу батьківщину свого політичного супротивника, то будь мужиком – тримайся з честю!
    Отже, за всіма даними, пан Тягнибок перемагає пана Гордона апріорі. Досить йому  показати фото Кобзона і припечатати: «Скажи, хто твій друг, і – я скажу, хто ти», – як усе скінчиться. А взагалі, це урок для всіх гордонів, які перешкоджають національному відродженню українського народу: так, ви неодмінно зазнаєте поразки, бо на цьому фронті борються вмотивованіші за вас, готові платити набагато дорожчу ціну, ніж ви, – власне життя. Тож ліпше вгамуйтеся, панове!.. І кожен з вас має відповісти собі на важливі запитання: чи може бути мені другом недруг моєї Вітчизни? Чи правильно я визначився зі своєю Вітчизною?

     Олекса Палійчук.