ЩО ЦЕ?.. НЕВІГЛАСТВО ЧИ СВІДОМА ШКОДА ДЛЯ УКРАЇНИ? | Друк |  e-mail

     Щоб виправдати всіляких некомпетентних кандидатів на посаду Президента України, декотрі блогери та коментатори вперто посилаються на Рональда Рейгана. Знову пояснюю: США - країна усталеної демократії, що живе за природними капіталістичними принципами і твердою Конституцією. Її Президент лише зрідка і частково коригує окремі галузі господарства країни і не має постійного клопоту втручатися у правосуддя чи економіку країни. У пострадянській Україні все навпаки: треба мати широку ерудицію, певний життєвий досвід і повноваження, аби ініціювати й провадити необхідні для суспільства зміни, аби щоразу втручатися у різні сфери життя країни, тобто ще застосовувати рятівні заштрики, крапельниці та клізми.
     Ось чому нам сьогодні потрібна сильна президентська влада, здатна об’єднати країну, повернути нашому народу здоров’я, природне обличчя та гідність через його національне відродження. Тим-то якась підставна особа, за якою практично стоятиме ляльковод, прикритий словом «команда», тут не годиться. Треба враховувати час і натуру українця, іншими словами, його менталітет.
     Особа, нездатна показати суспільству власну аналітичну думку, розуміння проблем та прийнятні шляхи їхнього вирішення, наперед приречена на провал. Епоха безтурботних королів та владних кардиналів, єпіскопів давно минула. Амбіційний претендент на вирішальний вплив у державі має відкрито довести на це своє право.

     Олекса Палійчук.