ДО НАЗВАНОЇ ТУТ ІНТЕЛІГЕНЦІЇ | Друк |  e-mail

      Що на́спіх робиться, те сліпим родиться.
                                        Народна мудрість.

     Ця ухвала львівської інтелігенції мене вжахнула: що, так розчулив Томос?.. І вмить забулося, чиї інтереси з самого початку взявся захищати президент Порошенко?.. Забулася його відверто-цинічна кадрова політика? Чи не зрозуміло, що змусило його активувати ідею цього автокефального документа?
    З одного боку, можна пояснити стурбованість авторів ухвали: боялися ще гіршого – підозрілої Тимошенко або якогось кривляки. З другого, дивуюся, як могли люди вже статечного віку, маючи певний життєвий досвід, виявити отаку запобігливу поспішність!.. Порошенко, зі своїми грішми й адмінресурсом однаково входить до 2 туру виборів і досі ще офіційно не застосував своїх козирів, які лежать в СБУ та Генпрокуратурі з подачі генерал-контррозвідника Григорія Омельченка.
    Отримавши таку показову підтримку в Галичині, тепер усі зовнішні та внутрішні антиукраїнські сили з усіх боків кинуться добивати наш слабкий і розпорошений національний ресурс, аби не допустити до 2 туру виборів сильного кандидата-патріота. Це ще тісніше згуртує олігархів і всіх тих, кого лякає наше національне відродження, кому не потрібна ні наша мова, ні наша честь. І хоч мені самому доведеться думати, за кого голосувати чи не голосувати зовсім, коли випаде найгірший вибір, я, проте, до останнього терміну обиратиму кандидатом у президенти етнічного українця. Знаю: більші чи менші квіслінги – то лише горе для України. Зрештою, читайте відповідь тим інтелігентам Ірини Фаріон: вона сказала про це конкретніше і сильніше.

     Олекса Палійчук.