СВЯЩЕННИЙ ОБОВ’ЯЗОК | Друк |  e-mail

     Останнім часом в українському суспільстві поширився, запанував чужий і неприйнятний для нашого роду-племені та світової історії постулат, що популяризує героїзацію «грошових мішків», тобто олігархів. Ворожа і куплена, диванна челядь під різноманітними «ніками» сараною вкриває інтернет, маючи завдання нашкодити противникові свого хазяїна, а ще більше – підірвати ідею Української Самостійної Соборної держави.
     Фактор фінансового забезпечення, певна річ, відіграє значну роль у політичному протиборстві, але не вирішальну. Тим-то я наголошую: найбільша сьогодні наша політична сила, яка понесла значущі втрати у боротьбі за Україну, мусить активізуватися. Її місце не в «сірій» зоні, а в 2-му турі президентських виборів та у Верховній Раді. І мені дуже сумно, що Маруся Звіробій, яку я дуже ціную та підтримую, не бачить зараз належного захисту з боку національних патріотичних та громадських організацій нашої Батьківщини.  
     Тут у першу чергу і маю на увазі ВО «Свобода». Її очільник Олег Тягнибок має наплювати на весь ворожий шантаж й енергійно взятися до роботи. В його організації для цього є достатні сили. Приміром, досі пам’ятаю Олега Осуховського, який дав гідного відкоша знахабнілому Червоненку. В партії самовіддано працює незрівнянний ідеолог Ірина Фаріон, лицрар без страху і докору Руслан Кошулинський. Так, у «Свободи» нема свого телеканалу, зате є розгалужена організація, і на певний досвід роботи ОУН-УПА можна розраховувати. Зрештою, за належних зусиль, у спілці з іншими патріотичними силами, й потрібний телеканал досяжний.
     Невідкладний священний обов’язок усіх національних  патріотів – це розтлумачити нашим громадянам, що тільки влада автохтонної української більшости має природний і здоровий інстинкт самозахисту, а відтак найвищу здатність і бажання захищати всю Україну.

      Олекса Палійчук.