ВИЗВОЛЕННЯ ТРИВАЄ | Друк |  e-mail

     Минулорічна помилка у виборах дає про себе знати постійно і повсюдно. Одні говорять про це зі справедливою гіркотою і певним розчаруванням, інші, особливо не́други, переконують нас, українців, не тратити марно зусиль, мовляв, такі ви вже сформувалися історично, отож беріть те, що вам дають господарі життя, і не задивляйтесь на успішні країни світу: суверенну державу будують із народом, а не з бидлом…
     Так, трагічні робимо помилки – трагічні переживаємо часи, але ми ще живемо і наперекір недоброзичливцям хочемо жити як успішні країни. Бо я́к би і скільки б ми не втрачали, доки є мрія та надія, будемо у всіх поколіннях битися з ворогами. І залишимося народом, допоки в ньому житиме його рушійна і животворна сила, доки житиме інстинкт самозбереження.
     Звісно, агресор не називає себе ворогом: знаходяться найгірші з протилежного табору особини, які заради шкурних інтересів будуть усіх переконувати, що ворога нема, що, навпаки, дружба із сусідом якраз і є сьогодні тобі найвигіднішою. Тим-то наші патріотичні організації, розгортаючи національне відродження, зобов’язані давати рішучу відсіч ворожим пахолкам з усіх боків, не дозволяти їм сіяти зневіру в кінцевому успіху нашої боротьби, адже психологічний і практичний процес українського  визволення триває.

     Олекса Палійчук.