1-му ЗАСТУПНИКОВІ ЛІДЕРА «ЄС» О.М.СИНЮТЦІ | Друк |  e-mail

   Шановний пане Олеже! Ваша партія цілком резонно називає себе єдиною організаційною силою, що успішно протистоїть «зеленим», і, звісно, хоче такою єдиною лишатися. Ви дуже красномовно і переконливо закликаєте всі патріотичні сили об’єднатися, певна річ, теж довкола вашої партії. Авжеж на тему самого об’єднання нема заперечень, і ми високо цінуємо ваш талант переконувати виборця, але як представниик етнічної монобільшости в Україні я мушу вказати на явну парадоксальність вашої позиції: ви боретеся з противником і водночас демонструєте свою ментальну єдність із ним в ідеї продажу іноземцям нашої рідної землі.
   Відомо, переважна більшість українців не схвалює названої ідеї, що дає підстави для існування та розвитку зовсім іншого поняття про політичну єдність патріотичних сил нашої Батьківщини так само в процесі безкомпромісної боротьби з московським агресором і його нахабною креатурою всередині країни. Минулого разу я навіть агітував голосувати за Порошенка, вбачаючи в його особі менше зло, але це далеко не найкращий варіант у нашому становищі.
   Вважаю, ми зобов’язані виростити політичну силу, що ментально, тобто всім серцем і душею, відчувала б та любила Україну. Отож, даруйте, об’єднаємося не у всьому, бо переконання маємо інші, бо людство лиш завдяки множині ідей здатне вирішувати найскладніші завдання і виживати.

   Олекса Палійчук.